LOGO IT CONSENSUS
Usługa outsourcingu pozwala na przeniesienie na zewnątrz Twojej firmy obsługi systemu komputerowego i w ten sposób utworzenie wirtualnego działu informatyki.
Fachowy zespół z szeroko pojętej dziedziny informatyki do Twojej dyspozycji. Zdalna pomoc i optymalizacja rozwiązań to tylko niektóre atutów outsoursingu. Koszt utrzymania działu maleje, a satysfakcja z wprowadzonych rozwiązań rośnie.
Posiadasz już dział IT lub informatyka na etacie? Chcesz zoptymalizować swoje środowisko a jednocześnie zminimalizować koszty rozbudowy zespołu IT? Skorzystaj ze specjalistycznego wsparcia w wybranych przez siebie obszarach informatycznych. Nasz zespół specjalistów zadba o efektywne i nowoczesne rozwiązania.
Proponujemy zaprojektowanie oraz wdrożenie usprawnień i nowych rozwiązań IT w Twojej firmie. Chcesz obciąć koszty za usługi telefoniczne, twoja działalność wymaga archiwizacji danych, lub potrzebujesz wsparcia IT w innych obszarach informatyzacji Twojego przedsiębiorstwa? Wszystkie nasze rozwiązania dopasujemy do Twojej istniejącej infrastruktury.
Dzięki tej usłudze Twoja firma może ograniczyć się do swojej podstawowej działalności powierzając funkcję nadzoru nad systemem informatycznym nam, firmie IT CONSENSUS.Korzyści wynikające z wdrożenia outsourcingu zadań z zakresu IT to nie tylko dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, najnowocześniejszych technologii informatycznych, rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa systemów IT ale również osiąganie znaczących oszczędności kosztów z tytułu rezygnacji z utrzymywania kosztownego personelu. Outsourcing usług informatycznych jest rozwiązaniem, które pozwala w istotny sposób obniżyć (nawet do 50%) koszty związane z zarządzaniem infrastrukturą informatyczną w przedsiębiorstwie. Korzystając z naszej kompleksowej obsługi dajemy Państwu pewność, że poszczególne zadania rozwiązują ludzie, którzy są najlepsi w tej dziedzinie. Najważniejsze korzyści z Outsourcingu świadczonego przez IT CONSENSUS: