LOGO IT CONSENSUS

IT CONSENSUS to firma która skupia się na obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy zoptymalizowane pod każdym wzglendem rozwiązania IT. Jesteśmy profesjonalistami zafascynowanymi nowymi rozwiązaniami oraz światem technologii.

Dzięki całościowemu spojrzeniu na potrzeby informatyczne naszych klientów, jako narzędzia wspierającego sprawne funkcjonowanie ich firm, organizujemy optymalną obsługę procesów biznesowych klienta. Nasze rozwiazania informatyczne zapewniają wyższą efektywność prowadzonego biznesu, wzrost konkurencyjności oraz gwarantują stabilność rozwiązań informatycznych w twojej firmie.

Dzięki współpracy z IT CONSENSUS Twoja firma ma zagwarantowaną ciągłość działania i bezpieczeństwo infrastruktury IT.

Stała opieka informatyczna, mająca za zadanie odciążyć firmy od codziennych zmagań z ich infrastrukturą informatyczną oraz otwarte i przejrzyste zasady współpracy wyróżniają nas spośród innych firm informatycznych.

Naszym klientom oferujemy pomoc na każdym etapie informatyzacji przedsiębiorstwa. Celem naszym jest zastosowanie najnowszych technologii informatycznych do wspomagania procesów biznesowych w firmach oraz dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi informatycznej.

Bardzo ważną częścią naszej działalności jest tworzenie i wdrażanie rozwiązań IT tak, by zapewniały maksymalne wsparcie dla procesów zachodzących w Państwa firmie. Jesteśmy zespołem osób posiadających szerokie doświadczenie w skutecznym prowadzeniu i wdrażaniu projektów informatycznych. Współpracujemy z firmami oferującymi programy informatyczne do optymalnej obsługi małych i średnich firm.

Ponadto zajmujemy się dostarczaniem sprzętu informatycznego najwyższej klasy oraz świadczymy profesjonalny serwis komputerowy.


Usługa outsourcingu informatycznego to wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa działu IT. Jest to świetna propozycja dla małych i średnich firm, które nie potrzebują etatowych pracowników, ale muszą uporać się z brakiem profesjonalisty w firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie usprawniania zarządzania Twojej firmy poprzez wdrażanie technologii informatycznych uwzględniających indywidualne potrzeby naszego klienta oraz przedmiot i zakres prowadzonej działalności.

Tworzymy programy oraz skrypty, pisane na Twoje potrzeby twojej firmy aby usprawnić/zautomatyzować działana. Tworzymy również strony interntowe i aplikacje mobilne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie szeroko pojętego serwisu IT. Będąc do dyspozycji naszych Klientów, gwarantujemy szybkie terminy realizacji i solidne wykonanie zleceń.
Zaufało nam już ponad 30 firm!
FLEXOCORE/PROFES Drukarnia Cyfrowa/ENVELOPER Profesjonalna Drukarnia Kopert/BRM Meble/AMIKUS/księgarnia BOOKAREST/MARES PACKAGING Co./NOVILEX Sp. z o.o./GRUPA „SPOTKANIE”/MOTOSPRZĘT A. Górski/MATITK/iPS CONTROL/DANTOM Sp. z o.o/CM Nautica/ICM Poland/IGLU Sp. z o.o./Maverick/eFitnes/